MOKYKLOS NAUJIENOS
Stovykla „Vasara aplink mus”

Stovykla „Vasara aplink mus”

Nuaidėjus paskutiniam skambučiui🔔 būrys pradinukų susirinko į stovyklą „Vasara aplink mus”.🌞
1️⃣diena. Stovyklos veiklas pradėjome nuo apsilankymo A. Kedar ekoūkyje. Vaikai susipažino kuo jis skiriasi nuo paprasto ūkio, jodinėjo 🐴bei pasimatavo kepėjo vaidmenį 🧑‍🍳 Daugiau nuotraukų pamatysite čia.
Padedant ūkio šeimyninkei lipdė ir skanavo tradicinius gruziniškus chačiapurius. Grįžome laimingi ir sotūs!
2️⃣ diena buvo pilna aktyvios veiklos. Mus svetingai priėmė V. Kazakevičiaus sporto centras. Čia vaikai tyrinėjo įdomias ir veiklų pilnas patalpas, o vėliau susirinko į sporto salę draugiškoms estafetėms. Nuotraukytės čia.
3️⃣ diena stovykloje buvo triukšminga ir aktyvi.
Pasiskirstę į komandas vaikai dalyvavo estafečių rungtynėse, kuriose pasitelkę savo greitį ir vikrumą siekė kuo geriau pasirodyti ir užimti kuo aukštesnes vietas🥇🥈🥉🏅
Netrūko ir kūrybinės veiklos. Mokytojos Gražina ir Oksana supažindino vaikus su muzikiniu instrumentu – perkusija. 🪘Pasiraitoję rankoves gamino ir margino jas afrikietiškais🏺🏜️ornamentais, o vėliau dziaugėsi instrumento skambesiu.
Po aktyvių veiklų ir pietų pertraukos ėmėsi ramaus mandalų spalvinimo🎨🖍️.
Diena neprailgo ir džiugino stovyklautojus rezultatais🤩 Daugiau 3 dienos nuotraukų čia.
🤩4 dieną stovyklautojai praleido jaukiame „Levandų uoste”💜. Apėję apylinkes, sugalvoję norus stebuklingame traukinuke, papozavę, pakutenę uoslę levandų kvapo krūmeliais turėjome edukacinį užsiėmimą su nuostabaus šio uosto šeimininkėmis Aurelija ir Viktorija🩷💜. Jos papasakojo apie raminančias levandų savybes☺️, jų poveikį mūsų kūnui ir mintims, o tada kruopštus vaikų rankų darbas, mokytojų pagalba ir šeimininkių dėmesys pavirto į kvapo kupinus levandoninius maišelius.
🤩Neapsiėjo ir be linksmybių ant superautomobilio bagio🛻.
Dalinamės akimirkomis čia 📸
5️⃣ diena kuždėjo, kad artėja stovyklos pabaiga, bet tai nereiškia, kad sėdėjome sudėję rankas.
🍀Kitaip negu įprasta, kino seansą🎥 turėjome ryte. Sferinio kino kupolas viliojo įeiti į vidų, o ten patekusius smalsuolius nepaleido iš savo gniaužtų, rodė ir pasakojo apie negirdėtą, neregėtą pasaulį.
🍓Toliau sekė kūrybinės dirbtuvės „Vasaros spalvos”🩵💛💚, leidome fantazijai lietis per kraštus ir gaminome magnetukus iš modelino.
🍀Pabaigai, kaip ir dera stovyklautojams, buvo iškyla su laužu🔥 ir dešrelių kepimu🌭, pokalbiais ir juoku. Vaikai pasidalinę įspūdžiais, mintimis, palinkėjimais saugiai juos užkonservavo iki kitų metų.
🍓Stovyklą vainikavo iškilmingas diplomų įteikimas📜 ir fotosesija📸.
🍀2024 m. stovyklautojai taria „ATE” ir išeina kaupt naujų vasaros patirčių.
🍓AČIŪ puikiai stovyklos mokytojų komandai🩷: L. Kravčenko, N. Ragožienei, E. Sobol, T. Bogdiun, G. Papachinai, O. Mačiulienei, P. Tomaševskiui, V. Miloš.
🍀Atskiras AČIŪ Šalčininkų rajono savivaldybei už projekto finansavimą🤗.  Nuotraukos čia.
Socialinė pedagogė Anžela Veršalovič

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content