Psichologas

Pietūs: 12:00 – 12:45
V: 8:00 – 15:45

Laisvos darbo vietos

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Darbuotojų poreikis.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Informacija ruošiama...

Psichologas

Rgp 16, 2022

Psichologinę pagalbą Šalčininkų r. Jašiūnų „Aušros“ gimnazijoje teikia – psichologė Dorota Skrebė

Psichologės kontaktinis el. paštas – dorota.skrebe@gmail.com

PSICHOLOGĖS DARBO GRAFIKAS

2022/2023 m.m. nuo 2022-09-01

Savaitės diena Darbo pradžia Pietų pertrauka Darbo pabaiga Kontaktinės valandos Nekontaktinės valandos Iš viso darbo valandų
pradžia pabaiga

Pirmadienis
Antradienis 8.00 13.00 13.30 16.00 8.00-13.00 13.30-15.30 7
Trečiadienis 8.00     13.00   8.00-13.00 6
Ketvirtadienis 8.00 13.00 13.30 16.00 8.00-13.00 13.30-15.30 7
Penktadienis

Mokykloje dirbančio psichologo veiklos sritys:

• Konsultavimas: mokinio asmenybės ir ugdymosi problemų nustatymas, tiesioginio poveikio būdų numatymas, darbas su mokiniu taikant psichologinio konsultavimo technikas, bendradarbiavimas su tėvais (globėjais, rūpintojais), mokytojais ir kitais su mokinio ugdymu susijusiais asmenimis, rekomendacijų jiems teikimas, jų konsultavimas.
  • Įvertinimas: mokinio asmenybės ir ugdymosi problemų, galių ir sunkumų nustatymas, psichologinis mokinio įvertinimas atliekant pirminį specialiųjų ugdymosi poreikių vertinimą.
  • Švietimas: mokinių, tėvų (globėjų, rūpintojų), mokytojų švietimas vaiko raidos psichologijos, pedagoginės ir socialinės psichologijos klausimais.
  • Psichologinių problemų prevencija: psichologinių problemų prevencijos poreikio įvertinimas (Mokyklos bendruomenės grupių tyrimas), prevencinių priemonių bei programų rengimas ir įgyvendinimas, psichologinių krizių prevencija, intervencija ir postvencija.

Psichologo konsultaciją gali gauti visi Šalčininkų r. Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos bendruomenės nariai, susidūrę su psichologine problema, kurios negali išspręsti patys. Mokinių atveju, jei problemos negali išspręsti patys ir su tėvų (globėjų, rūpintojų) pagalba.

Mokinių konsultavimas

Tėvai (globėjai, rūpintojai) susisiekia su Šalčininkų r. Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos psichologu el. paštu arba el. dienyno priemonių pagalba. Laiške tėvai (globėjai, rūpintojai) nurodo mokinio, dėl kurio kreipiamasi, vardą, pavardę ir klasę, kurioje mokosi, o taip pat trumpai aprašo problemos pobūdį. Psichologas paskiria susitikimo laiką. Susitikimo metu aptariama problema, suformuluojami lūkesčiai psichologo darbui bei numatomas veiksmų planas problemai spręsti. Esant individualių konsultacijų su vaiku poreikiui, tėvai (globėjai, rūpintojai) pasirašo nustatytos formos sutikimą dėl psichologinio konsultavimo. Pagal numatytą tvarkaraštį vykdomos(-a) konsultacijos(-a). Bendradarbiaujama su mokinio tėvais (globėjais, rūpintojais), mokytojais ir kitais su mokinio ugdymu susijusiais asmenimis.

Tėvų (globėjų, rūpintojų) konsultavimas

Tėvai (globėjai, rūpintojai) susisiekia su Šalčininkų r. Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos psichologu el. paštu arba el. dienyno priemonių pagalba. Laiške tėvai (globėjai, rūpintojai) aprašo problemos pobūdį. Psichologas paskiria susitikimo laiką. Vykdomos(-a) konsultacijos(-a).

Pedagogų ir kitų mokyklos darbuotojų konsultavimas

Pedagogai ar kiti mokyklos darbuotojai susisiekia su Šalčininkų r. Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos psichologu el. paštu arba el. dienyno priemonių pagalba. Laiške aprašo problemos pobūdį. Psichologas paskiria susitikimo laiką. Vykdomos(-a) konsultacijos(-a).

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)