2% parama gimnazijai

Pietūs: 12:00 – 12:45
V: 8:00 – 15:45

Laisvos darbo vietos

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Darbuotojų poreikis.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Informacija ruošiama...

2% parama gimnazijai

Spa 18, 2020

Gerbiami rėmėjai!
Norime padėkoti Jums, padedantiems kurti patrauklią ir saugią gimnaziją. Pagal LR labdaros ir paramos įstatymą Jūsų pervesti 2% GPM Šalčininkų r. Jašiūnų „Aušros“ gimnazijai leidžia planuoti reikšmingus darbus ir padeda mums įdomiau bei patraukliau organizuoti ugdymo procesą ir mokinių laisvalaikį.
Jūsų dėka 2020 m. gimnazijos biudžetas pasipildė 1190,08  Eur.
Maloniai prašome ir šiais metais 2% gyventojų pajamų mokesčio sumą pervesti Jašiūnų „Aušros“ gimnazijai. Stengsimės taupyti ir racionaliai naudoti Jūsų skirtas lėšas. Tikime, kad ir šiais metais prisidėsite prie gimnazijos modernizavimo bei mūsų vaikų mokymosi sėkmės.
Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad šiemet pasikeitė gyventojų paramai skiriamos GPM dalys:

• paramos gavėjams (t.y. gimnazijai) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.)
  • politinėms partijoms – iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.)

VMI rekomenduoja deklaracijas ir prašymus teikti elektroniniu būdu iki gegužės d., naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis adresu http://deklaravimas.vmi.lt (Prašymo forma FR0512).
Prašymą galima pateikti ir per e.VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiosios VMI paslaugos). Kokiais dar būdais galima pateikti prašymą, susipažinkite čia: https://www.vmi.lt/cms/prasymas-fr0512
Mūsų rekvizitai:
Įstaigos juridinio asmens kodas:191651922.
Adresas: Jono Sniadeckio g. 8, Jašiūnų mstl., Šalčininkų r. sav.

Dėkojame už supratingumą ir paramą.

Gimnazijos bendruomenės vardu
Gimnazijos Tarybos pirmininkė Jekaterina Lang

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)