MOKYKLOS NAUJIENOS
Paskutinio skambučio šventė

Paskutinio skambučio šventė

🎊Štai ir nuskambėjo ilgai lauktas Paskutinis skambutis“🥳🤩, paskelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, pasiekta, primindamas daug akimirkų, patyrimų ir atradimų, vienus priversdamas nusišypsoti, kitus – ašarą nubraukti…🙂🙃
🎊Draugiškai susirinkome gimnazijos aktų salėje. Gimnazijos direktorė Dalia Paltanavičienė įteikė mokiniams ir mokytojoms padėkos raštus, pažymėjimus, diplomus, sertifikatus už 2023-2024 m.m. nuopelnus👏👏👏.
🎊Nuostabaus renginio metu skambėjo IG ir IIG kl. mokinių melodingos dainos, tradiciškai buvo skirtos juokingos nominacijos dešimtokams, visus stebino mokinių linksmų šokių kūrybingumas!💃🕺
Dėkodami ir atsisveikindami linkime visiems šiltų, pilnų įspūdžių atostogų.🥳🏖🥰
IIG klasės vadovė Jekaterina Lang
Daugiau nuotraukų čia.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content