MOKYKLOS NAUJIENOS
Tobulėjimui ribų nėra!

Tobulėjimui ribų nėra!

Nuo 2023 m. spalio mėnesio vykdomas projektas „Anglų kalba ir medijų raštingumas profesiniam tobulėjimui“ („English Through Media Literacy”), skirtas mokytojams mokytis anglų kalbos, integruojant medijų raštingumą. Jį inicijavo ir organizavo British Council Lithuania ir  LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija) #lakma #britishcouncil. Kursuose, vykstančiuose iki gegužės mėn. pabaigos, dalyviai turi galimybę klausytis įvairių lektorių pranešimų, gilinti ne tik anglų kalbos, bet ir medijų raštingumo įgūdžius. Į šį projektą jau antrą kartą pateko mūsų gimnazijos vokiečių kalbos vyr. mokytoja Jekaterina Lang, kuriai sėkmingai pavyksta panaudoti įgytas žinias savo pamokose. Po lektoriaus Nik Peachey įdomaus pranešimo „MULTIMODAL LITERACY: WHY AND HOW” mokytoja Jekaterina pasisėmė įdomių idėjų, kaip paįvairinti savo vokiečių kalbos pamokas. Vyresnių klasių mokiniai išbandė naujus tinklapius, kurdami linksmus memus ir gif-paveikslėlius vokiečių kalba.

Mokytoja Jekaterina visada pabrėžia savo mokiniams, kad kalbų mokymasis atveria duris į platųjį pasaulį. Gilindama anglų kalbos žinias šiame nuostabiame projekte, mokytoja savo vokiečių kalbos pamokose paaiškina gramatiką ir žodyną linksmiau ir įdomiau, lygindama ar sudarydama sąsajas su anglų kalba.

Tobulėjimui ribų nėra!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content