MOKYKLOS NAUJIENOS
„Dreams and Teams” komandų susitikimas

„Dreams and Teams” komandų susitikimas

„Dreams and Teams” tęsia savo veiklą😎. Šiandien Jašiūnų „Aušros” gimnazijos komanda į svečius pasikvietė Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos komandą ir suvieniję jėgas įgyvendino suplanuotas veiklas. Rytą pradėjome ekskursija Jašiūnų dvare, kur mus pasitiko šaunioji dvaro ekskursijų vadovė bei renginių organizatorė Beata Kauzonienė🥰, kuri panardino mus į XIX -to amžiaus epochą, supažindino su to amžiaus žymių žmonių istorijomis. Po ekskursijos komandos vykdė savo veiklas Jašiūnų „Aušros” gimnazijoje, kur kartu su 8-9 klasių moksleiviais diskutavo apie sportą ir lyčių lygybę⛹️‍♀️⛹️⛹️‍♀️, per interaktyvius sportinius žaidimus ugdėsi darbo komandoje, lyderystės, organizacinių gebėjimų įgūdžius, mokėsi klausytis ir išgirsti, vertinti vertybes bei pasitikėti savimi🤝👍👌. Diena buvo kupina įspūdžių, naujų pažinčių, šiltų draugų apsikabinimų 🤗🤗🤗. Jau pirmadienį mūsų susivienijusi komanda atvyks į Šalčininkų laikinuosius vaikų globos namus. !😍🤗 Visiems sakome: iki naujų susitikimų! 😍😍😍
Komandos mentorė Gerda Maskoliūnienė #britųtaryba #peopletopeople #BritishCouncil #LTOK #dreamsandteams
Daugiau nuotraukų čia.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content