Grįžo su pergale!

💪Nuostabus ir turiningas laikas žaidžiant garbingą elgesį skatinantį ir kelias sporto šakas jungiantį lėkščiasvydį🥏!
💪Praėjusį penktadienį Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre, Kaune įvyko Lietuvos ultimeito (lėkščiasvydžio) jaunimo pirmenybės!🏆🥇
💪Tarp 33 merginų ir vaikinų komandų varžėsi ir Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos mokiniai!!!
🎉Už puikų žaidimą ir gimnazijos vardo garsinimą dėkoju IIG ir IIIG klasės mokiniams: Danieliui Voitukovič, Emirui Savoskin, Kajui Gecevičiui, Iljai Ašakevič, Danieliui Janovič, Nojui Jackui, Sofijai Savoskin, Neringai Koščic, Emilijai Kozlovskytei, Samantai Zachaževskai, Donatai Bužinskytei, Karinai Judickai, Gabrielei Galinaitytei, Austei Leonavičiūtei, Danielei Čepulionis.
Fizinio ugdymo vyr.mokytojas Pavelas Tomaševskis