Dalyvavimas viktorinoje

✳️Jašiūnų miestelio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Liudmila stebina savo idėjų įvairove🤩. Sulaukiau pasiūlymo prisidėti prie viktorinos „Jašiūnų krašto žinovai” organizavimo🤝, kuri skirta mūsų Jašiūnų miestelio pažinimui.
✳️Puikus sumanymas sukviesti Jašiūnų „Aušros”, Mykolo Balinskio gimnazijų ir Jašiūnų pagrindinės mokyklos 8️⃣ klasių mokinius. ☝️Šįkart komandos nekonkuravo, nerinko taškų, o smagiai atlikdavo užduotis. Visos trys komandos turėjo progą patikrinti savo žinias apie Jašiūnų miestelį. Viktorinos rezultatai parodė, kad mūsų miestelio 8-tokai yra puikūs savo krašto dabarties ir praeities žinovai🤗. Komandos buvo apdovanotos prizais🎁.
✳️Kartu su 8-tos klasės mokiniais dėkoju bibliotekininkei Liudmilai už galimybę prisidėti prie viktorinos užduočių kūrimo ir dalyvavimą patrauklioje veikloje🥰.
Istorijos vyr.mokytoja Rita Berdnikova
Daugiau nuotraukų čia