„Žaliosios odisėjos” finalas

🟢Šiandien vyko „Žalioji odisėja. Jaunučiai ’23” nacionalinio konkurso, skirto 6-7 klasių moksleiviams visoje Lietuvoje, FINALAS❗️ 🟢Mūsų gimnazijai atstovavo smalsių ir žingeidžių mokinių komanda „Aušriečiai”: Aurelija Golubovska (6 kl.), Jonas Kaleinykas (6 kl.), Nikita Luka Trafimov (6 kl), Smiltė Gabrielė Beleškaitė (7 kl.), Goda Kulešaitė (7 kl.), Darija Svetlikauskaitė – Košečkina (7 kl). Prisijungę nuotoliniu būdu💻 kartu su kitomis Lietuvos komandomis mokiniai dalyvavo protmūšyje, kurio metu buvo kreipiamas dėmesys į aplinkosaugos problemas♻️, skatinama domėtis problemų sprendimo būdais bei juos inicijuoti, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas bei tvarų gyvenimo būdą🌿, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui mokyklos bendruomenėje bei namų aplinkoje😊.
Geografijos vyr. mokytoja Vida Kiselevskienė