Istorijos pamoka kitose erdvėse

💥Balandžio 25 dieną 8kl., I-IIIG kl. mokiniai turėjo visos dienos istorijos pamoką kitose erdvėse⏳️. Iš pradžių apsilankėme Vilniaus Katedros🏛 požemiuose, išgirdome daug įdomių faktų apie Vilnių ir Lietuvos žymiausius valdovus👑. Dangui pragiedrėjus, užkopėme👣 į Gedimino kalną pasigrožėti Vilniaus panorama👀, kur iš vienos pusės atsivėrė senamiesčio architektūra, o iš kitos – naujamiesčio dangoraižiai.
💥Dėka projekto „Kino ambasadoriai”, kuriame dalyvavo mūsų IIG kl.mokinės, gavome nemokamą kvietimą į nuostabų humoro, filosofinės dvasios ir energijos kupiną, apdovanojimų pelniusį koliažinį filmą 🎬„Ir karalius pasakė: koks fantastiškas prietaisas!“, kuriame keliaujama per judančių vaizdų istoriją: nuo pirmųjų filmų ir nuotraukų📸 iki šiandieninio Holivudo, iPhone’o, instagramo ir daugiau nei 45 milijardų fotoaparatų visame pasaulyje.
Dalinamės akimirkomis🤗
Išvykos organizatorė ir vadovė Jekaterina Lang