Dalyvavimas projekte

✳Šiandien buvo ketvirta ir paskutinė projekto „Vaikų ir paauglių įtraukimas į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą” diena.
✴3-8, IIIG ir IVG klasių mokiniai dalyvavo užsiėmime „Energijos gavimo šaltiniai”. Tai aktyvus užsiėmimas – diskusija apie gerą savijautą ir ją įtakojančius faktorius🤗.
✳Užsiėmimo metu lengvai ir žaismingai buvo išsiaiškinta: nuo ko priklauso fizinė sveikata ir emocinė būsena, kodėl būna dienų, kada noriai atliekame užduotis, galime lengvai susikaupti ir mokytis, bet būna dienų, kada tingisi, esame išsiblaškę, nieko nesinori, reikia prisiversti mokytis, viskas erzina, pykstamės su draugais ir tėvais. Užsiėmimo metu atskleista, ką daryti, kad būtumėm geros nuotaikos ir diena būtų sėkminga🤩.
✴IG ir IIG klasių mokiniai dalyvavo keturių dienų programoje, kurios metu jiems suteikta žinių ir praktinių įgūdžių, padedančių suvaldyti neigiamas emocijas, susidoroti su stresu, šalinti psichinę įtampą ir fizinį nuovargį, pagerinti bendravimo, komandinio darbo įgūdžius, ugdyti lyderio savybes, auginti sąmoningumą ir atsakomybės jausmą😊🤗.
Gimnazijos psichologė Dorota Skrebė