„1:0 vokiečių kalbos naudai”

✨️Balandžio 24 diena 6 klasės mokiniams buvo kupina naujų iššūkių💪, patirčių⚽️ ir emocijų🤩. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko konkurso „1:0 vokiečių kalbos naudai” šalies finalas🇩🇪, kuriame susirungė 15 geriausių Lietuvos komandų, tarp jų ir mūsų „Fußball-Genies”⚽️.
✨️Nors pagrindinio prizo – kelionės į Berlyną- nelaimėjome, tačiau esame labai patenkinti rezultatu – mūsų III vieta vokiečių kalbos viktorinose!!!💪 ir sudėjus su futbolo varžybų rezultatais iškovojome šeštą vietą, aplenkdami visos Lietuvos stipriausias gimnazijas!!!🏆
Esame labai dėkingi konkurso organizatoriams: Goethe’s institutui ir Lietuvos futbolo federacijai🤗. Džiaugiamės galėdami pabendrauti vokiečių kalba su Vokietijos ambasados atašė ir Goethe’s instituto direktore🇩🇪.
Vokiečių k. vyr. mokytoja Jekaterina Lang
Daugiau nuotraukų čia.