MOKYKLOS NAUJIENOS
„Dreams&Teams” projekto uždarymas

„Dreams&Teams” projekto uždarymas

Šeštasis projekto „Svajonių komandos“( “Dreams and teams”) sezonas oficialiai uždarytas. 🥳🥳🥳
Sveikiname IIG. klasės mokines Kariną Judicką, Neringą Koščic ir Austę Leonavičiūtę tapus projekto ambasadorėmis!🤩🤩🤩
Šiandien pirmoji ponia Diana Nausėdienė pasveikino projekto „Svajonių komandos“ („Dreams & Teams“) organizatorius ir dalyvius, susirinkusius į finalinį šeštojo sezono renginį Prezidentūroje.
Pirmoji ponia akcentavo, jog projekto metu įgyti stipresni lyderystės įgūdžiai yra svarbūs tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime, taip pat pasidžiaugė, jog sportinė ir socialinė veikla ne tik praplėtė visų akiratį, bet ir draugystės saitais sujungė skirtingai kalbančias bendruomenes ir kartas, paskatino tarpkultūrinį bendradarbiavimą ir norą kurti socialinę įtrauktį, ugdyti toleranciją, pagarbą kitoms kultūroms.
„Noriu kartu su Jumis pasidžiaugti Jungtinės Karalystės ir Lietuvos, Britų tarybos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, olimpiečių ir sporto specialistų bei sporto entuziastų, savivaldos ir institucijų bei organizacijų, savanorių ir rėmėjų, t. y. mūsų visų partneryste. Matau puikius rezultatus – gebėjimą jungtis į globalų tinklą Lietuvoje per patirties ir žinių sklaidą, fizinio, socialinio, psichologinio, kultūrinio raštingumo puoselėjimą, glaudų bendradarbiavimą ir nuolatinį savęs tobulinimą“, – teigė D. Nausėdienė ir pridūrė, jog šis projektas taip pat yra puikus Lietuvos ir Jungtinės Karalystės ryšių tvirtumo įrodymas bei galimybė kurti tarpkultūrines jungtis tarp mūsų valstybių per žmones ir bendruomenes.🫶🫶🫶
Finaliniame šeštojo „Dreams & Teams“ sezono uždarymo renginyje dalyvavo ir projekto dalyvius sveikino Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley, Jungtinės Karalystės Kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamento direktoriaus pavaduotojas tarptautiniam bendradarbiavimui Ian Ascough, Britų tarybos Lietuvoje vadovė Ona Marija Vyšniauskaitė, olimpiečių asociacijos prezidentas, olimpinis vicečempionas Saulius Ritter.
Su nekantrumu laukiame 7-ojo sezono atidarymo, kad dar daugiau mūsų gimnazijos mokinių galėtų įsitraukti į šio projekto veiklą. 🥰🥰🥰
Projekto mentorė Gerda Maskoliūnienė
Daugiau nuotraukų čia.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content