MOKYKLOS NAUJIENOS
Žaliųjų idėjų festivalius

Žaliųjų idėjų festivalius

☘️Šiandien turėjome išskirtinę galimybę dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame Žaliųjų idėjų festivalyje☘️
Prezidentūros vidiniame kieme mūsų laukė Žaliųjų idėjų mugė, kurioje net 25 skirtingos organizacijos pristatė savo žaliąsias idėjas: modernius medelių auginimo būdus,🌲🪴 pakvietė sužaisti atliekų krepšinį,🏀 atkreipė dėmesį į kasdien dėl vartojimo didėjančią aplinkos taršą.❎️ Festivalyje vyko dirbtuvės, kuriose buvo galima pasigaminti veikiančią vėjo jėgainę, tvariomis priemonėmis♻️ susikurti dovanų maišelį ir daug daug kitų įtraukiančių veiklų.🎣🪡🧶🎯🚲🧪🔬 Gavome dovanų🎁 pabendravome su Nigerijos ambasadoriumi bei matėme Lietuvos Respublikos prezidentą.
Geografijos vyr. mokytoja Vida Kiselevskienė
Daugiau nuotraukų čia.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content