MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokinių išvyka Kauno mieste

Mokinių išvyka Kauno mieste

🤩☀️Saulėtą antradienio dieną mūsų mokiniai smagiai ir turiningai praleido laiką Kauno mieste🕍, kur turėjo visos dienos biologijos, geografijos ir istorijos pamokas kitose erdvėse🏛
Iš pradžių apsilankėme atnaujintame Kauno zoologijos sode, susipažinome su jo gyventojais🐒🦒🦇🦩🐢, jų paplitimo pasaulyje geografija🌍. Turėjome galimybę ne tik pasinerti į dykumų ir džiunglių platybes🌵🕷🦂, bet ir pasidaryti įvairių gyvūnų fone juokingas asmenukes🤳.
Vėliau rimtai kibome į istorijos mokslą🗞, nuvykę į Kauno IX fortą, susiskirstę pagal amžių į įvairias grupes, dalyvavome edukaciniuose užsiėmimuose📝. Susipažinome su XX a. pradžios architektūriniais ir karinės inžinerijos sprendimais🪖🏛💣. Mokiniai turėjo unikalią galimybę apsilankyti autentiškose forto gynybinės sienos erdvėse🧱, sužinojo jose esančių objektų istoriją⏳️, paskirtį, reikšmę. Simuliacijos/patirtinės veiklos metu įsijautė į Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų laikų žvalgų ir pabėgėlių vaidmenis, atliko įvairias užduotis.
Dalinamės įdomiausiomis akimirkomis čia📸

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content