Esame pilietiški

🥷Balandžio 22-24 dienomis Jašiūnų „Aušros” gimnazijoje išdėstytas pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursas, kuris skirtas IG klasės mokiniams✊️. 3️⃣ dienas mokiniai dalyvavo užsiėmimuose, per kuriuos susipažino su ekstremalių situacijų įvairove, ieškodami tinkamų sprendimų☝️. Užsiėmimų metu teko pabūti medikais👨‍⚕️👩‍⚕️, suteikiant klasės draugams pirmąją medicininę pagalbą ir darant širdies masažą🫀. Besiruošiant žygiui🚶‍♂️🚶‍♀️ mokiniai susipažino su orientavimosi ypatybėmis miške ir mieste🔎. Išmoko statyti palapines🏕, sužinojo kuo ypatingas maitinimas ir higiena lauko sąlygomis, paragavo sausą davinį. Trečia diena tapo tikru išbandymu, įveikus 10 km atstumą keliaujant po Jašiūnų apylinkes🚶‍♀️🚶‍♂️💪. Kursas leido suprasti, kad pilietiški galime būti kasdien – dalyvaujant žygyje, atliekant užduotis kartu, suteikdami įvairiapusę pagalbą vieni kitiems ir netgi rūšiuojant šiukšles. Dėkojame Lietuvos šaulių sąjungai, kuri inicijavo užsiėmimus, už bendradarbiavimą, galimybę paįvairinti ugdymo procesą ir įgytas žinias🤗.
Istorijos vyr. mokytoja Rita Berdnikova
Daugiau nuotraukų čia.