MOKYKLOS NAUJIENOS
„Dreams&Teams” projektas

„Dreams&Teams” projektas

Šiandien komanda „Dreams and Teams” atvyko į Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnaziją, kurioje vedė praktinį užsiėmimą aplinkosaugos bei ekologijos tema. 🌏🌍🌎Gimnazijoje mus pasitiko bendraminčių komandos nariai ir pakvietė apsilankyti etnografiniame muziejuje. Dėkojame gimnazijos istorijos mokytojai Liudmilai Jurgelevičienei už nuostabius pasakojimus, supažindinusius mus su įdomriausiais faktais apie Eišiškių miestą ir jo gyventojus, už galimybę prisiliesti prie istorijos ir nuoširdų priėmimą.🥰🥰🥰 Po ekskursijos mokiniai vedė pamoką gimnazijos 8-os klasės moksleiviams, kurioje mokėmės rūšiuoti , kalbėjomės apie aplinkosaugos , klimato kaitos problemas, 🌏🌳🌏sportavome 💪⛳️bei tiesiog smagiai praleidome laiką su draugais.😄 Atsivežėme saldžių dovanėlių😋🍭🍡🍭 , tačiau ir patys iškeliavome apdovanoti ne tik skanėstais, bet ir puikia nuotaika.😎😎😎 Džiaugiamės, kad šis projektas skatina kalbėtis apie svarbius dalykus, ugdo lyderystės įgūdžius, moko bendrauti ir bendradarbiauti.🤝👍🤜 Išvykome jau susitarę netrukus susitikti „Aušros gimnazijoje, kur savo žiniomis ir patirtimi dalinsimės su 8-9-ų klasių mokiniais. 🫶🫶🫶
Komandos mentorė Gerda Maskoliūnienė
Daugiau nuotraukų čia.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content