MOKYKLOS NAUJIENOS
Įdomi išvyka

Įdomi išvyka

Turiningai ir labai linksmai praleista diena🥰 8 kl. ir IG kl. mokiniai lankėsi Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje, kurioje išklausė paskaitą apie vabzdžius🕷🪳🐞🦟🐜🪰 žievėgraužį tipografą ir jo keliamas problemas eglynams🌲. Vėliau dalyvavo orientavimosi praktiniame užsiėmime, pasikartojo azimutus, mastelius bei pasaulio kryptis🧭🗺🌍. Vykome apžiūrėti pirmą kartą Lietuvoje eksponuojamos išskirtinės instaliacijos vaizduojančios Žemės planetą. NASA astronautų nuotraukomis paremtą ir ne vieną žemyną apkeliavusio objekto. 🌍. Nepamiršome aplankyti ir didžiausio Baltijos šalyse jūrinio akvariumo, kuris patenka į aukščiausių pasaulio akvariumų dešimtuką.🐳🦈🐬🐠🐟🐙🪸🪼. Daugiau nuotraukų čia.
Geografijos vyr. mokytoja Vida Kiselevskienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content