Sąmoningumo mėnuo – kovas

🤩☺️😍KURTI, DRAUGAUTI, BENDRADARBIAUTI – toks galėtų būti šių metų gimnazijos „Kovo – sąmoningumo didinimo mėnesio“ šūkis✌️.
Paminėdami Tarptautinę socialinio emocinio ugdymo dieną aptarėme su mokiniais, kad svarbu stiprinti savo pačių atsparumą neigiamam aplinkinių poveikiui ko pasekoje sukūrėme „Afirmacijų veidrodį”🪞, kuris turi stebuklingų galių motyvuoti bei stiprinti emocinę sveikatą🥰. Kartais tam, kad diena taptų geresnė užtenka tiesiog sau nusišypsoti☺️.
Stiprindami bendradarbiavimo įgūdžius dalyvavome draugiškame Jašiūnų miestelio mokyklų protmūšyje „Sveikatos ABC”, kuriame mokiniai papildė žinių bagažą kaip saugoti fizinę ir emocinę sveikatą💚💜.
👧👱Su mažesniais gimnazijos mokiniais mokėmės pagalbos ir palaikymo vienas kitam.
🧦Prisijungėme prie spalvotų kojinių akcijos paminėdami Pasaulinę Dauno sindromo dieną.
📸Dalinamės nuveiktais darbais ir linkime draugiškumo ir sąmoningumo savo kasdieniuose poelgiuose. Daugiau nuotraukų čia.
Socialinė pedagogė Anžela Veršalovič