MOKYKLOS NAUJIENOS
Žemės diena

Žemės diena

🌐Kasmet kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena🌍, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.
5-8 kl, I-IIG kl. mokiniai dailės ir biologijos pamokose piešė žemės dienai skirtus piešinius,🖼 kuriuose vaizduojamas rūpestis ir meilė mūsų planetai♥️. Visą kovo mėnesį, mokiniai aktyviai dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos organizuotose gamtos pažinimo, išsaugojimo ir įdomiosios inžinerijos nuotolinėse paskaitose „Ar miške esame svečiai?”, 🌲🌳🌿🕷🪳🦗🐝„Įdomioji selekcija-kokius mums žinomus augalus žmogus sukūrė pats”,🍅🍌🥔🍓🍋🍉🍇 „Gėlas vanduo, ar jo užteks visiems?”💧 Įdomiai ir produktyviai praleistas laikas, pagilintos biologijos, geografijos, IT ir dailės dalykinės kompetencijos.
Geografijos vyr. mokytoja Vida Kiselevskienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content