MOKYKLOS NAUJIENOS
Įdomi pradinukų išvyka

Įdomi pradinukų išvyka

✨️Šiandien 3-4 kl. mokiniai vyko į edukacinę-pažintinę išvyką į Vilniaus tarptautiniame oro uoste✈️ įsikūrusią orlaivių techninio aptarnavimo ir remonto įmonę „FL Technics“.
✨️Prieš patenkant į angarus, mokiniai gavo ledimus, praėjo kontrolinę patikrą⚠️, kaip prieš skrydį lėktuvu; paskui saugumo sumetimais visiems buvo išdalintos ryškiaspalvės liemenės ir apsauginės kepuraitės🦺🧢.
✨️Įmonės darbuotojai papasakojo apie lėktuvų✈️ techninę priežiūrą, inžinerinį aptarnavimą, inspektavimą, techninius duomenis, griežtą darbo tvarką, supažindino su įvairių profesijų atstovų, dirbančių su orlaiviais, darbo ypatumais.
Išvardino mokymo įstaigas, kur galima įgyti šias profesijas, paaiškino, kokie svarbūs mokslai yra matematika, fizika, chemija, jei nori tapti inžinieriumi, mechaniku ar pilotu. Pabrėžė, kad, dirbant šiuos ir kitus su orlaivyste susijusius darbus, be užsienio kalbų neišsiversi.
✨️Mokiniai apžiūrėjo angare esančius lėktuvus✈️, įlipo į jų vidų – piloto kabiną, keleivių salę. Pamatė ir išardytus lėktuvus, remontuojamus jų variklius, keičiamus ratus.
📸 Dalinamės akimirkomis! Daugiau nuotraukų rasite čia.
3 kl.mokytoja Anžela Veršalovič

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content