Marketingo mokymai

🟠Rugsėjo 28-29d. Vilkiškių dvare vyko „Rinkodara ir pardavimai pradedantiesiems”💶 mokymai, kuriuose dalyvavo mūsų gimnazijos IG-IIIG klasių mokiniai. Grįžusi po marketingo mokymų Mokinių tarybos pirmininkė💥 Skaistė Konsevičiūtė pasidalino įspūdžiais👉:
🟣„Pirmą dieną kartu su mokiniais iš Lenkijos mokėmės, kas yra socialinės problemos ir kaip jas spręsti; kodėl svarbu žinoti savo gerąsias savybes, ir kurios savybės svarbios verslininkams.
🟠Taip pat sukūrėme savo verslams pavadinimus, o vėliau jiems dar darėme reklamas.
🟣29 dieną jau su kitais mokiniais aptarėme, kas yra svarbu verslui ir su kuo asocijuojasi žodis verslas. Aprašėme savo klientus – kokie klientai naudosis mano verslo paslaugomis?
Vėliau vertinome socialinių problemų svarbumą ir diskutavome, kokios socialinės problemos yra aktualios mūsų Jašiūnų miestelyje.
🟠Taip pat aptarėme verslo konkurentus, apibūdinome, koks turi būti darbdavys, o koks darbuotojas.
🟣Be to mes dar bendravome su mokiniais iš Lenkijos, tobulindami savo užsienio kalbų gebėjimus, mokėmės dirbti komandoje bei mąstyti kaip verslininkai.
🟠Esame labai dėkingi už galimybę dalyvauti šituose prasminguose mokymuose!!”❤🔥❤