MOKYKLOS NAUJIENOS
Pamoka gamtoje

Pamoka gamtoje

🎀Šiandien mūsų gimnazijos 5-os ir 7-os klasių moksleiviai🤩 bendradarbiaudami su VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninio padalinio vadove Božena Golubovska 🥰 ir Jašiūnų girininkijos girininko pavaduotojumi Vitalijumi🤗gimnazijos teritorijoje prie Merkio upės sodino berželius🌳 ir eglutes🌲. Mokiniai buvo mokomi, kaip taisyklingai ir su kokiu įrankiu iškasti sodinukui duobę, kaip teisingai sodinti medelio sodinuką🌿, kad jis prigytų ir išaugtų tvirtas medis. Gimnazijos mokiniai nors maža dalelyte galėjo prisidėti prie miškasodžio🍃, įvertinti koks tai sunkus ir atsakingas darbas💪. Miškininkai ne tik mokino sodinimo paslapčių, bet ir papasakojo apie miškininko profesiją. Baigus darbus mokiniai Šalčininkų regioninio padalinio vadovės Boženos buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis🍭🍬, o gimnazijai – 📜padėka „… už meilės gamtai skiepijimą💚 ir jaunosios kartos švietimą gamtosauginiais klausimais“.
Gimnazijos bendruomenė dėkoja Šalčininkų regioninio padalinio vadovei Božena Golubovska už bendradarbiavimą, meilę gamtai, mūsų krašto miškų ir teritorijų puoselėjimą😍🥰😍
Gimnazijos pavaduotoja ūkiui Danutė Dzindziletienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content