MOKYKLOS NAUJIENOS
Dalyvavome akcijoje

Dalyvavome akcijoje

Tekstas – 2021 m. lapkričio 10 – 25 d. VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija vykdė „Atšvaitai“ projektą visoje Lietuvoje, buvo pasirinktos gyvenvietės, kuriose vyko Atšvaitų stebėjimo (ar žmonės prisisega atšvaitus, ar taisyklingai prisisega atšvaitus) akcijos. Jašiūnų mstl. ir mūsų „Aušros” gimnazija aktyviai dalyvavo šioje akcijoje. Už aktyvų dalyvavimą ir teisingą atšvaitų dėvėjimą buvome apdovanoti. Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus komunikacijos vadybininkė Natalija Kvietkauskienė 2022 m. vasario 01 d. atvyko su dovanomis: atšvaitais, skrajutėmis su informacija ir patarimais, kaip išlikti saugiems tamsiu paros metu. Šiandieną klasių valandėlių metu buvo pasidalinta atšvaitais, priminta, kaip taisyklingai juos dėvėti, primintos mokiniams ir kelių eismo taisyklės. Maloniai prašytume prie šios gimnazijos vykdomos akcijos „Atšvaitai“ prisidėti tėvelius – primenant savo vaikams apie būtinybę dėvėti atšvaitus prie kuprinių ir drabužių bei stebėti ar jų Vaikai visada segi šiuos saugumo ženklus.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content