MOKYKLOS NAUJIENOS
PROJEKTAS, SKIRTAS TARPTAUTINEI TOLERANCIJOS DIENAI PAMINĖTI

PROJEKTAS, SKIRTAS TARPTAUTINEI TOLERANCIJOS DIENAI PAMINĖTI

Lapkričio 16 d. (antradienį) mūsų gimnazija minės Tarptautinę tolerancijos dieną. Ši diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinių tautų organizacija. Šių metų tolerancijos dienos simbolis – „Tolerancijos miestas“. Tolerancijos miestas gali būti tas, kuriam gyvename, tačiau gali būti ir kuriamas miestas, apie kurį svajojame, kuriame norėtume gyventi. Tolerancija mus moko pakantumo, įpareigoja į pasaulį, jo įvairovę žvelgti kitaip – atvirai, plačiai, suvokiant, kad esame unikalūs savo skirtingumu, kultūrų, požiūrių įvairove.

Technologijų pamokų metu gimnazijos mokiniai diskutavo, žiūrėjo filmą apie Toleranciją savo miesteliui ir jo žmonėms, bei sukūrė svajonių Tolerancijos miestą.

Technologijų vyr. mokytoja Oksana Siliuk

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content