MOKYKLOS NAUJIENOS
Smagi išvyka

Smagi išvyka

Šiandien 5-6 klasių mokiniai lankėsi mokslo laboratorijoje 🔬. Tai buvo nepaprastai smagi, įdomi, pažintinė išvyka, kurios metu mokiniai ne tik susipažino su įdomiais chemijos ir fizikos reiškiniais💨, išsiaiškino tų reiškinių susidarymo priežastį, bet ir viską kartu išbandė💥. Tai tarsi apsilankymas nežinomoje, keistoje, daugybę stebuklų turinčioje šalyje. Programos metu mokiniai sužinojo, ką mums parodo cheminiai bandymai, eksperimentavo su skystu azotu, ragavo „slibino pirštelių“, neįprastu būdu „valėsi dantis“ ir pasidarė puikias šukuosenas, gamino dirbtinį sniegą❄️, sužinojo, kaip galima uždegti vandenį🔥 ir pasigamino visų taip mėgstamus „slime“. Padėkoję mokslininkei už puikią programą ir apdovanoti rankų darbo atminimo dovanėlėmis saugiai grįžome namo. Įspūdžių užteks ilgam❤️

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content