MOKYKLOS NAUJIENOS
Pasaulinės gyvūnijos dienos minėjimas

Pasaulinės gyvūnijos dienos minėjimas

Spalio 4 d. visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė gyvūnijos🐧🦓🦌 ir gyvūno globėjo švento Pranciškaus Asyžiečio diena. Ši diena skatina susimąstyti, kokie svarbūs gyvūnai mūsų gyvenime🐅🐘🐫, kaip reikia elgtis su savo augintiniais🐈🐢🐕, bei padėkoti jiems už tai, kad mus saugo, gydo, džiugina, myli😍
Minėdami Pasaulinę gyvūnų dieną spalio 4 d. mūsų gimnazijos 5 klasės mokiniai per gamtos pamoką paruošė ir pristatė projektinius darbelius „Mano augintinis“. Mokiniai pasakojo savo augintinių laikymo ir priežiūros subtilybes, įdomias, netikėtas ir įsimintinas jų gyvenimo istorijas, įvykius. Visų darbeliai buvo kūrybiški, kruopščiai atlikti ir prasmingi🤩
Gamtos pamokoje mokiniai suprato, kad gyvūnai – tai ne žaislai, bet žmogaus draugai🤗. Jie tai pat jaučia skausmą, baimę, alkį ir kančią. Globotinius turime mylėti, jais rūpintis, o neatsikratyti gyvūnų išmetant juos į gatvę. Atsakingas elgesys, globa ir pagarba gyvūnams turi būti kiekvieno mūsų moralės norma.
Biologijos vyr. mokytoja Natalija Pavinskaitė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content