MOKYKLOS NAUJIENOS

Netradicinė literatūros pamoka

Istorijų pasakojimas – neatsiejama mūsų kultūros dalis, būdas dalintis patirtimi, suvokti mus supantį pasaulį. Pasakojimas žodžiu padeda kurti bendrystę grupėje, lavina kalbinius įgūdžius, žadina vaizduotę ir stiprina pasitikėjimą savimi. Šiandien mūsų gimnazijos 8 kl. mokiniai dalyvavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo kultūros departamento kartu su Lietuvos Respublikos ministerija ir Jašiūnų miestelio bibliotekos organizuojamoje akcijoje „Pasakojame istorijas“. Mokiniai skaitė raiškiai tekstus, kūrė ir pasakojo istorijas remdamiesi paveiksliukais, įvestimis, užuominomis, skaitė istorijas vaidmenimis, perpasakojo jas įvairiais žanrais: interviu, reklama, anonsas, rodė pantomimas ir skaitė liaudies pasakas repo žanru.
Mokinių kūrybingumas sužavėjo ne tik miestelio bibliotekininkę, bet ir juos pačius. Daugelis apžiūrinėdami bibliotekininkės įteiktas dovanėles nustebę pasakojo, kad nemanė galintys ir gebantys taip vaidinti, kurti, pasakoti.
Lietuvių k. ir literatūros vyr. mokytoja Renata Nakrevičienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content