MOKYKLOS NAUJIENOS
Vasaros stovykla: 3 diena

Vasaros stovykla: 3 diena

Trečia stovyklėlės diena buvo labai darbinga, pilna įspūdžių ir veiklų. Nuo pat ryto mokiniai su mokytojomis svečiavosi Levandų uoste, kur grožėjosi žydėti tik pradedančiomis levandų krūmais. Levandų uosto šeimininkė Aurelija Arlauskienė supažindino su savo ūkio ypatybėmis, gamintais produktais, mokiniai turėjo galimybę atsigaivinti šviežiai paruoštu levandų limonadu. Į gimnaziją grįžome su dovana – Aurelijos Arlauskienės knyga „Jašiūnų dvaras – kultūros židinys.“💜💜💜

 

Grįžę iš Levandų uosto mokiniai turėjo dar edukacinį užsiėmimą su šokių ir muzikos mokytojais, kartu gamino iš antrinių žaliavų muzikinius instrumentus, dainavo, grojo, šoko.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content