MOKYKLOS NAUJIENOS

Kelionė į Birštoną

Birželio 9 dieną ,,Aušros“ gimnazijos mokiniai, penktokai ir IIG bei IIIG gimnazistai, visą dieną praleido Birštone. Nemuno kilpomis ir kurortiniu miesteliu gėrėjosi iš aukščiausio Lietuvoje apžvalgos bokšto. Kurorto parkuose fotografavo skulptūras. Ilsėjosi Nemuno krantinėje. Bet svarbiausia- turėjo surasti J. Tumą- Vaižgantą ir Martyną Mažvydą (rašytojų skulptūras) ir prie jų nusifotografuoti. Šią literatūrinę užduotį sėkmingai pirmas atliko gimnazistas Edvinas. Vytauto Didžiojo paminklo sunku nepastebėti. Jis Vytauto kalno papėdėje.

Pavargusias kojas atgaivino vaikščiodami basomis skirtingais takeliais- kankorėžių, akmenų, medžio, smėlio, žvyro, braidydami po mineralinio vandens šaltinį. Ypatingo Birštono vandens ragavo, juo nusiprausė. Tokią šiltą dieną – tikra atgaiva.

Tai jau antra mokinių kelionė sugrįžus po karantino. Tik keliaudami susipažįsta su šalimi, kurioje gyvena, susidraugauja ir mokosi.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content