MOKYKLOS NAUJIENOS

Dalyvavimas renginyje

Šiandien mūsų gimnazijos Mokinių tarybos pirmininkas Edvin Karasevič dalyvavo informaciniame renginyje apie taržinybinio bendradarbiavimo svarbą. Renginio metu rajoninių  mokyklų mokinių tarybos atstovai buvo supažindinti su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tanybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbu, diskutavo apie vaikų teises ir pareigas, sužinojo apie nepilnamečių emancipacijos galimybes bei pasidalijo tarpusavyje savo veiklos gerąja patirtimi. Renginio moderatorius – Valstybės vaiko teisų apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Šalčininkų rajone patarėjas Zdislavas Kulevičius. Kiekvienas renginio dalyvis gavo Vaiko konstituciją dovanų.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content