MOKYKLOS NAUJIENOS

Diktantų konkursas „Rašau be klaidų 2020“

Rugsėjo 23 d., minėdami artėjančią Europos kalbų dieną, mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo jau tapusiame tradiciniu Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos organizuojamame diktantų konkurse „Rašau be klaidų 2020“. Šiemet šis konkursas vyko nuotoliniu būdu.
Sveikiname mūsų nugalėtojus, užėmusius prizines vietas savo grupėse: Enriką Vasiukevičiūtę (I vieta rusų k. ir III vieta lietuvių k. diktantuose), Juliją Lang (I vieta vokiečių k. ir III vieta anglų k. diktantuose), Paulių Leonavičių (I vieta vok.k. diktante ir II vieta anglų k. diktantuose), Simoną Černel (I vieta rusų k. diktante), Denizą Lukjanovą (II vieta rusų k. diktante), Austę Leonavičiūtę (II vieta anglų k. diktante), Sofiją Savoskin (II vieta vokiečių k. diktante), Skaistę  (II vieta vokiečių k. diktante) ir Ariną Solovej (III vieta anglų k. diktante)!!!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content