MOKYKLOS NAUJIENOS

Edukacinė pamoka

Šiandien mūsų gimnazijos 2-os klasės mokiniai kartu su socialine pedagoge Ana Kulešoviene ir klasės vadove Liucija Kravčenko dalyvavo edukacinėje pamokoje-mokymuose „Kelių eismo taisyklių pažinimas” Vilniaus apskrities Šalčininkų rajono policijos komisariate įrengtoje Eismo klasėje. Mokiniai sužinojo kaip saugiai pereiti kelią, atliko praktines užduotėles, patobulino savo žinias apie atšvaitų nešiojimo svarbą ir kaip teisingai turime nešioti atšvaitus, kad būtume saugūs ir matomi kelyje. Po mokymų mokiniai sudalyvavo viktorinoje, kur dar labiau pagilino savo žinias apie Kelių eismo taisyklių laikymąsi ir teisingai atsakė į visus klausimus. Susipažino su policininko profesija ir policijos automobiliu.         

      Nuoširdžiai dėkojame už šiltą priėmimą, įdomius mokymus ir naujas žinias Vilniaus apskrities Šalčinininkų rajono policijos bendruomenės pareigūnams: Elenai Zinevičienei, Olgai Jasiukaitei ir Andžejui Vilkanec.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content