Akcija „Angelo sparnai”

Trumpėjant dienoms, krentant pirmosioms snaigėms❄️, artėja nuostabiausios metų šventės – Kalėdos🎄.
Šią proga pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė tęsia šiltą Kalėdų bendrystės tradiciją ir kviečia prisijungti prie Kalėdinės akcijos „Angelo sparnai“😇.
Balti sparnai simbolizuoja mūsų kūrybos galią, nenugalimą meilės jėgą, laisvės ir taikos siekį, optimizmą bei žmonių ryžtą ir gebėjimą įveikti didžiausius iššūkius, skriejant link svajonės.
Ši nuostabi akcija subūrė mūsų gimnazijos mokinius bendram tikslui, per technologijų pamokas jie kūrė Kalėdinius eglutės žaisliukus – simbolinius angelo sparnus. Mokinių pagaminti žaisliukai iškeliavo į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, jais bus puošiama didžioji Prezidentūros Kalėdų eglė.
Technologijų vyr. mokytoja Oksana Mačiulienė