Bal 24
Gamtamokslinė konferencija

Balandžio 19 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje vyko III rajoninė gamtamokslinė konferencija „Tyrinėjimu grįstas mokymasis“, kurioje dalyvavo rajono gamtos mokslų mokytojai ir mokiniai- jaunieji tyrėjai. Konferencijoje atstovavo Jašiūnų „Aušros“ gimnazijai IG klasės mokinės: Joana Jankauskaitė, Gabija Česnulevičiūtė , IIG klasės mokinė Gabija Svorobovičiūtė.
Renginio programa buvo turininga ir prasminga. Konferencijos metu mokiniai turėjo galimybę praktiškai atlikti gamtamokslines užduotis komandiniame konkurse „Užduočių takas“.
Po pietų pertraukos jaunieji tyrėjai pristatė savo tiriamuosius darbus. Mūsų gimnazijos I G klasės mokinės  Joana Jankauskaitė ir Gabija Česnulevičiūtė darbo tema „ Regos sutrikimų ir priežasčių tyrimas  Jašiūnų „Aušros“ gimnazijoje 5-8 klasėse“. Tikslas buvo ištirti akių  sutrikimus  ir nustatyti galimas ligų priežastis.
Buvo  pristatyta 18 įvairių darbų. Visi  darbai  turiningi, įdomus bei labai naudingi, nes jų rezultatai turėjo ne tik mokslinės , bet ir praktinės naudos.
Konferencijos pabaigoje mokinius, pristačiusius savo tiriamuosius darbus bei mokytojas, padėjusios mokiniams pasiruošti konferencijai, Eišiškių S. Rapolionio gimnazijos direktorė Danuta Zuzo  apdovanojo padėkos diplomais.
Konferencijos organizatorė biologijos mokytoja metodininkė Teresa  Beržanska  džiaugėsi, kad renginys populiarėja, didėja pranešėjų skaičius, nes gamtos mokslas yra labiau grindžiamas tyrinėjimu.

Biologijos vyr. mokytoja Natalija  Pavinskaitė.