Geg 21
Mokomųjų dalykų olimpiadų nugalėtojų pagerbimo ir apdovanojimo šventė.
Penktadienį, gegužės 15 d. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje įvyko mokomųjų dalykų olimpiadų nugalėtojų pagerbimo ir apdovanojimo šventė.

Penktadienį, gegužės 15 d. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje įvyko jau tradicine tapusi mokomųjų dalykų olimpiadų nugalėtojų pagerbimo ir apdovanojimo šventė. Renginyje dalyvavo didelis būrys mokinių, mokytojų, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus atstovų.

Buvo apdovanoti šie mūsų gimnazijos mokiniai:

Šalčininkų rajono anglų kalbos olimpiada-  I vietą užėmė ir Kiril Matovič ( mokytoja Gerda Maskoliūnienė).
Šalčininkų rajono lietuvių kalbos olimpiada- I vietą užėmė Jolita Chvataitė (mokytoja Renata Nakrevičienė).
Šalčininkų rajono biologijos olimpiada-  II vietą užėmė Jevgenij Danilov (,mokytoja Natalija Pavinskaitė).
Šalčininkų rajono matematikos olimpiada-  III vietą užėmė Jolita Chvataitė (Jašiūnų „Aušros“ gimnazija, mokytoja Kristina Vasilevska).
Šalčininkų rajono istorijos olimpiada-  I vietą užėmė Jolita Chvataitė (Jašiūnų „Aušros“ gimnazija, mokytoja Vida Domarkienė).
Šalčininkų rajono fizikos olimpiada-  III vietą užėmė Daniela Kodytė (Jašiūnų „Aušros“ gimnazija, mokytoja Laimutė Vosylienė).

Visa gimnazijos bendruomenė dėkoja olimpiadų nugalėtojams už triūsą ir norą mokytis. O nugalėtojus paruošiusiems mokytojams linki stiprybės ir ištvermės ateities darbuose.

Šventėje visus atvykusius džiugino rajono vokalinio festivalio „Pavasario balsai“ dalyvių pasirodymai.
Dėkojame Muzikos mokytojui V. Latonui ir jo mokiniams S. Staniulytei, A. Šostakui, A. Višnevskiui bei E. Kutavovui už puikų gyvo garso pasirodymą.