Gerb. Tėveliai,

netrukus prasidės mokslo metai, todėl mokiniai turėtų suskubti pasitikrinti sveikatą ir gauti vaiko sveikatos pažymėjimą. Kasmetinė apžiūra ir tyrimai reikalauja laiko ir gydytojo dėmesio, todėl nereikėtų atidėlioti apsilankymo pas gydytoją rugsėjo mėnesiui. Gydytojo išduotos pažymos prireiks ne tik pradėjus lankyti gimnaziją, bet ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklas,  stovyklas, todėl verta iškart pasirūpinti kopijomis.
       Prieš keletą metų sveikatos pažyma buvo patobulinta –  joje atsirado vieta odontologo  išvadoms. Todėl nepamirškite pasirūpinti, kad dantų gydytojas patikrintų vaiko dantų ir sąkandžio būklę bei tinkamai užpildytų pažymą.

Pažymas prašome pristatyti iki rugsėjo 1 d. savo klasės vadovui.

INFORMACIJA

APIE LAISVĄ PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJO PAREIGYBĘ ŠALČININKŲ R. JAŠIŪNŲ „AUŠROS“ GIMNAZIJOJE

2019-07-15 Nr. V11-76

1. Mokyklos pavadinimas: Šalčininkų r. Jašiūnų „Aušros“ gimnazija.

2. Pareigybės pavadinimas: pradinių klasių mokytojas.

3. Darbo krūvis: 1,0 etatas.

4. Darbo sutarties rūšis: terminuota darbo sutartis.

5. Kvalifikaciniai reikalavimai: Aukštasis universitetinis išsilavinimas.

6. Dokumentai, kuriuos būtina pateikti:

6.1.prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

6.2.asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

6.3.išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

6.4.gyvenimo aprašymą;

6.5.pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

6.6. pedagoginių ir psichologinių žinių išklausymo dokumento kopiją;

6.7.atrankai pretendentas taip pat turi pateikti buvusių darboviečių rekomendaciją.

7. Data, iki kurios pateikiami dokumentai: 2019-07-24.

8. Dokumentų pateikimo adresas: J. Sniadeckio g. 8, Jašiūnų mstl., LT-17 249, Šalčininkų r. 203 kabinetas.

9. Telefonas pasiteiravimui : 8 380 35 268.

10. El. pašto adresas: jasiunuausra@gmail.com

PASTABA:

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Direktorė                                                                     Dalia Paltanavičienė

2019-06-18 mūsų 7 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo smagioje kūno kultūros, geografijos ir matematikos integruotoje pamokoje "Merkio upės vingiai Jašiūnuose", kurią vedė jų klasių vadovės Kristina Vasilevskaja ir Danutė Dzindziletienė bei M.Balinskio gimnazijos kūno kultūros mokytojai Alvydas Balkė ir Aliona Žuravska. Pamoka vyko Merkio upės ichtiologiniame draustinyje. Mokiniai plaukė baidarėmis, kuriomis maloniai pasidalino M.Balinskio gimnazija, matavo upės tėkmės greitį, skaičiavo upės vingius Jašiūnuose.
Šiandien mūsų gimnazijos IG klasės mokiniai su klasės vadove Oksana Siliuk-Jackiene dalyvavo prevenciniame festivalyje „Pieno tūsas 2019“, kurį organizavo Baltosios Vokės E.Ožeškovos gimnazijos mokiniai. Šis festivalis sukvietė daugelį rajono mokinių. Programą sudarė kinologų pasirodymas su šunimis, orientaciniai žaidimai, pieno kokteilių ir sveikų užkandžių gaminimas, apdovanojimai, diskoteka.

Birželio 12 d.  Jašiūnų „Aušros“  ginnazijos  IG klasės  mokinės Joana Jankauskaitė ir Gabija Česnulevičiūtė vyko  į VGTU laboratorijas.
Gimnazistės grupėje  su konferencijos dalyviais  turėjo galimybę atlikti laboratorinį darbą „Metalo hidroksido kiekio nustatymas titrimetriniu būdu“. Kitos mokinių grupės stebėjo veikliojo dumblio biocenozę ir vertino, tyrinėjo įvairių medžiagų kvapus ir nustatė skonio receptorių jautrumą.
Po praktikos darbų prasidėjo užsiėmimai metalų mechanikos laboratorijoje. Dėstytojas įdomiai supažindino su metalų savybėmis ir jų panaudojimu žmogaus gyvenime.  Po to karšta diena nesutrukdė aplankyti Vilniaus universiteto botanikos sodą. Gražus landšaftas, augalijos įvairovė paliko didelį įspūdį ir su  gera nuotaika grįžome namo.

Birželio 6 dieną trečios  klasės mokiniai aplankė mediniais angelais į dangų besistiebiančią Angelų kalvą Trakų rajone. Trečiokai  paliko savo angeliukus mediniams angelams globėjams. Kiekvienas skubėjo apkabinti vienintelį čia esantį žmogaus ūgio gerumo angelą ir pasisemti gerumo, kad galėtų juo dalintis su artimaisiais. Visi draugiškai pasimeldė, prašydami  savo šeimoms sveikatos.

Užsitęsus karštiems orams Lietuvoje, ir esant pavojui mokinių sveikatai, pamokas Jašiūnų ,,Aušros‘‘gimnazijoje organizuojame kitose erdvėse ir aplinkose arba net, atskirais atvejais, leidžiame mokiniams likti namuose, prieš tai tėvams informavus mokinio klasės vadovą (pamokos bus pateisinamos).

Gimnazijos administracija

Ant gerumo sparnų išskrido į vasarą visi gimnazijos mažiausieji... Vaikystės spalvų šventė sujungė šeimas ir mokyklą.
Birželio 7 dieną mūsų gimnazijos moksleivės dalyvavo plenere "Bžostovskio dvaro gamtos stebuklai". Kiekviena, išsirinkusi sau patogią vietą pavėsyje, galėjo ramiai tapyti, piešti gamtos peizažus. Plenere, kurį organizavo Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazijos dailės mokytoja Ana Lozovska, dalyvavo 3 dailininkai ir daugelis vaikų iš viso mūsų rajono.
Gimnazijos mokiniai gegužės 29 dieną keliavo į auksinį pajūrį... Nuo Parnidžio kopos Nidoje gėrėjosi jūros platybe, žvejų laiveliais mariose, raudonais miestelio stogais. Klaipėdos Jūrų muziejuje – nesuskaičiuojama žuvų įvairove, pingvinais, ruoniais. Delfinariume- įspūdinga delfinų programa. Aišku, pasisveikino su jūra- vėjų pašiaušta.
Gegužės 31-ąją tradiciškai pasitinkame Pasaulinę dieną be tabako su akcija „Obuolys vietoj cigaretės“. Šį kartą pradinukai sugrįžę namo pakvies savo tėvelius ar artimuosius rūpintis sveikata ir vietoj cigaretės pasirinkti obuolį. O mūsų mažiesiems tikrai smagiau pūsti balionus, o ne dūmus.